İlçe Milli Eğitim Müdürü’nden SBS Şampiyonuna ziyaret


Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, Özel Şahinkaya Koleji SBS Bursa 1.si ve Türkiye 3.sü Mehmet Aktan Akpınar’ı okulunda ziyaret etti.


Özel Şahinkaya Koleji’ne kısa bir ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, SBS’de Bursa 1.si olan ve ilimizi Türkiye genelinde ilk 3 içerisine sokmayı başaran Mehmet Aktan Akpınar’ı tebrik etti. Özel Şahinkaya Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Şahinkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Şahinkaya, Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Çetin Rençber, Ortaokul Müdür Yardımcısı Nermin Rençber, Şahinkaya Okulları Genel Koordinatörü Erol Gürlek ve şampiyon öğrencinin annesi Müjgan Sonuç Akpınar’ın da hazır bulunduğu ziyarette Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya, başarılı öğrenciyi kutlayarak “Bu zorlu sınav maratonunda Bursa’mıza Türkiye derecesi getiren oğlumuzu tebrik ederim. Şahinkaya Koleji kurucuları, idarecileri ve öğretmenlerini yürekten kutluyorum. Bu başarı hepimizin başarısıdır.” dedi.


“Bu başarıya ulaşmamda katkısı olan herkese teşekkür ederim.”


Başarısından dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren SBS şampiyonu Mehmet Aktan Akpınar ise “Sürekli kitap okuyan bir kişiliğe sahibim. Sanırım bu, başarımın bir parçası oldu. Çok fazla test çözüp ders çalışmadım, bunun yerine daha düzenli çalışarak ve sürekli çaba harcayarak bu başarıya ulaştım. Başarıya ulaşmamdaki en büyük katkılardan biri de okulumda aldığım kaliteli eğitimdir. Bu sonuca beni ulaştıran herkese ve özellikle de öğretmenlerime tek tek teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, genel sıralamada Bursa 1.liği ve Türkiye 3. lüğü elde eden Mehmet Aktan Akpınar’a başarısının karşılığı olarak cumhuriyet altın taktıktan sonra plaket takdim etti.

Paylaş    

Sosyal Medya'da ŞAHİNKAYA


Bizi Google+ üzerinde bulun